Rodinný dům se zahradou a garáží, Skalička, Brno - venkov

 
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Skalička u Tišnova se zahradou o základní dispozici 3+1. Místnosti tvoří kuchyň, 3 obytné pokoje (1 průchozí), komora, koupelna s rohovou vanou a dvě WC. 

 

Celková plocha pozemku činí 444m2, obytná plocha 100m2. Součástí je průjezdová garáž. Dům je částečně podsklepený. Větší sklep je využíván k uložení zahradního nářadí a nábytku, ve druhém je umístěn vodoměr a bojler na ohřev teplé vody.

  

Nemovitost je v současně době rekreačně obývána majitelem. Místnosti jsou vybaveny základním nábytkem, který je dle domluvy možný ponechat. Kuchyňská linka je součástí prodeje, ponechání ostatního vybavení je na domluvě. 

Základní dispozice se skládá ze 3 obytných místností a kuchyně. Dále v domě jsou koupelna s WC a samostatné WC, komora, předsíň a průchozí chodby.

  

Stavba procházela průběžnou rekonstrukcí a je vhodná k okamžitému celoročnímu užívání. Dům je napojen na místní vodovod. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy. V budově jsou opraveny veškeré rozvody, stropy, podlahy, izolace a omítky, vyměněna plastová okna bílé barvy.

   

Na pozemku je k dispozici vlastní studna. Pozemek je oplocen a proti svažitému terénu vyrovnán opěrnou zdí plotu. Na zahradě je vybudována zděná, dlážděná terasa. Půdní prostory jsou dle prohlídky domu stavebníky vhodné pro půdní vestavbu. V nemovitosti je instalován alarm. Dům je napojen na vlastní, vícekomorový septik 10m3.

  

Parkování je možné ve vlastním uzavřeném průjezdu nebo před domem. Z pozemku je krásný výhled do okolních lesů. Nemovitost se nachází v klidné části obce, která je koncová, silnice odtud dále nepokračuje. V obci je k dispozici hospoda, kulturní dům, hřiště a koupaliště, které je od domu vzdáleno 100m.

  

Prohlídky nemovitosti jsou možné po telefonické domluvě. Při prohlídce bude k nahlédnutí připravena projektová dokumentace domu.   

Cena: 5 990 000,--Kč, vč. právních služeb a provize RK / cena k jednání

Kontakt: Mgr. Jaroslav Šebánek, +420 605 555 021, sebanek@wjeragroup.cz

      

20230725_15101820230725_150137

 20230725_150430 

Prava-cast-zahrady-se-studnouSpodni-cast-zahrady-prava

Terasa-se-schodama-leva 

Odkazy na inzerci nemovitosti:

reality iDNES.cz

Sreality.cz

Realitymix.cz